Szkolenie SQL

Szkolenie SQL jest szkoleniem w ramach którego poznasz język SQL w środowisku bazy danych Oracle. Szkolenie porusza tematykę podstawy baz danych, specyfikę Oracle i przede wszystkim kładzie nacisk na praktyczne poznanie języka SQL tak abyś mógł w swobodny sposób pisać kod.

Informacje o Szkoleniu

Profil uczestnika

Szkolenie SQL przeznaczone wszystkich chcących poznać język SQL. Szkolenie przeznaczone jest szczególnie dla osób które w ogóle nie znają języka SQL lub mają bardzo podstawową wiedzę

Szkolenie stacjonarne

Szkolenia prowadzimy w współpracujących ośrodkach szkoleniowych w największych miastach Polski. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Państwa firmy

Wielkość grupy

Nauka w małych grupach podnosi skuteczność szkolenia dlatego nasze szkolenia prowadzimy w grupach 6-10 osób

Czas trwania

Szkolenie trwa 2 dni po 8 godzin.

Podstawowe wymagania

Uczestnicy szkolenia powinni swobodnie posługiwać się komputerem. Uczestnicy szkolenia nie muszą mieć wiedzy związane z programowaniem czy znajomością baz danych

Szkolenie Online

Szkolenie prowadzone w formie warsztatów online na żywo z trenerem. Szkolenie przeprowadzamy przy pomocy narzędzi pracy zdalnej

Język szkolenia

Szkolenie prowadzimy w języku polskim. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia dedykowanego w j. angielskim.

Oprogramowanie

Szkolenie prowadzone na bazie danych Oracle na komputerach z systemem Windows lub Linux.

Program szkolenia SQL

Wstęp do baz danych

Podstawy struktury bazy danych

Podstawy zapytań SQL

Łączenia tabel

Podzapytania

Agregacja i sortowanie danych

Funkcje wbudowane

Pozostałe zagadanienia

Co nas wyróżnia?

Praktyczna wiedza

Stawiamy na praktyczne umiejętności, które łatwo można wykorzystać w codziennej pracy, tak by przynosiła realne korzyści.

Małe grupy

Nauka w małych grupach podnosi skuteczność szkolenia dlatego nasze szkolenia prowadzimy w grupach 6-10 osób​

Bezpośredni kontakt

Prowadzący na bieżąco dostosowują program szkolenia do umiejętności i potrzeb kursantów tak aby pozyskana wiedza mogła być maksymalnie wykorzytana w pracy.

Jesteśmy elastyczni

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o program szkolenia, termin i miejsce prowadzenia kursu. Odpowiemy na każdą twoją niestandardową potrzebę.

Skontaktuj się z nami

Zapisz się na szkolenie SQL

  Najbliższe szkolenia Oracle SQL

  Dedykowane szkolenie oznacza, że szkolenie przeprowadzimy wyłącznie dla Państwa bez udziału innych osób co spowoduje, że możemy na zajęciach poruszyć rzeczywiste problemy z jakimi spotykają się Państwa pracownicy. Szkolenie przeprowadzimy w dogodnym dla Państwa terminie wraz z programem dostosowanym do Państwa potrzeb i efektów jakie chcecie osiągnąć. Aby zorganizować dedykowane szkolenie skontaktuj się z nami!

  Szkolenie SQL Online na żywo z trenerem. Odbędzie się 3 i 4 czerwca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenie SQL organizowane w Warszawie. Odbędzie się 10 i 11 czerwca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenie SQL organizowane w Katowicach. Odbędzie się 17 i 18 czerwca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenie SQL organizowane w Poznaniu. Odbędzie się 24 i 25 czerwca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenie SQL organizowane w Krakowie. Odbędzie się 1 i 2 lipca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenie SQL organizowane w Wrocławiu. Odbędzie się 8 i 9 lipca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenie SQL organizowane w Gdańsku. Odbędzie się 15 i 16 lipca 2021 roku. Szkolenie SQL podstawy pozwoli Ci poznać zasadę działania bazy danych Oracle. Dowiesz się jak działa baza danych a w szczególności poznasz SQL. Szkolenie to kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę. Po odbyciu szkolenia powinieneś swobodnie poruszać się w środowisku bazodanowym a w szczególności powinieneś swobodnie czuć się pisząc kod w SQL.

  Szkolenia SQL organizujemy we współpracy z szkolenie-sql.pl dlatego po więcej terminów udaj się na ich stronę.