Szkolenia Oracle to oferta szkoleniowa skierowana do wszystkich tych którzy pragną rozpocząć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bazy danych Oracle i języka SQL. Prowadzimy szkolenia wg. przygotowanego programu oraz szkolenia dedykowane dopasowane do twoich potrzeb.

Szkolenia dedykowane

Jeżeli potrzebujesz szkolenia skrojonego do twoich potrzeb skontaktuj się z nami!

Dla kogo prowadzimy szkolenia Oracle?

  • Dla Testerów aby nauczyli się jak poruszać się po bazie danych Oracle oraz poznali język SQL. Nauczymy twoich testerów jak sprawdzić działanie bazy danych przy testowaniu aplikacji. Spowodujemy, że nauczą się wyciągać dane z bazy i preparować dane testowe. Będą korzystać swobodnie z SQL
  • Dla Analityków biznesowych/systemowych żeby potrafili porównywać dane z aplikacji z danymi z bazy danych. Nauczymy ich jak grupować i agregować dane oraz jak korzystać z funkcji okienkowych. Nauczą się też rysować diagramy bazy danych i przygotowywać lepsze analizy!
  • Dla Programistów ponieważ sama znajomość ORMa nie robi roboty! Nauczymy ich optymalizacji zapytań SQL oraz pokażemy jak projektować bazy danych. Dzięki temu będą wiedzieć jak nie zabić aplikacji jednym zapytaniem czy jak napisać wydajne sortowanie 🙂
  • Dla Programistów baz danych bo choć wiedzą dużo to na pewno czegoś nie wiedzą i zawsze mogą lepiej poznać PL/SQL poznać zasady optymalizacji SQL czy strojenia samej bazy danych Oracle.
  • I dla wszystkich innych osób posiadających lub chcących posiąść wiedzę o bazie danych Oracle, SQL czy PL/SQL.

Skontaktuj się z nami a przygotujemy szkolenie które spełni twoje oczekiwania. Napisz do nas na kurssql@oracledev.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.

Zobacz nasze autorskie szkolenie SQL

Szkolenia Oracle SQL

Mamy też przygotowane otwarte i autorskie szkolenia Oracle SQL:

Skontaktuj się z nami:

    • Jeśli chcesz być na bieżąco obserwuj mój profil na: Facebooku